• Bilgi Hattı: 0545 722 22 40
  • Gsm: 0535 619 74 00
  • info@lifestyleadana.com

MİSYON & VİZYON

Life Style Adana - One Body One Life

Misyonumuz

Life Style Adana olarak sağlıklı yaşam alanlarında hizmet verebilmek için, insan unsuruna değer veriyoruz. Hizmet misyonumuz, sporun herkesin hayatında önemli bir yere sahip olmasını ve insanların spor yapmasını sağlamaktır. Kaliteli ürünlerimiz ile, müşterilerimizin en yüksek seviyede performans elde etmesini hedefliyoruz. Pilates grup dersleri, fitness ve dövüş sporları gibi farklı alanlarda ürün ve hizmet desteği vererek, güven kazanmak ve kazandığımız güvenin devamlılığını sürdürmek misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Sağlıklı yaşam için yaşamın tüm evrelerinde fiziksel aktivitelerin önemi konusunda, insanların bilinçlenmesini sağlıyoruz. Konusunda uzman ekibimiz ile birlikte her yaş grubuna sağlıklı yaşam için spor yapma alışkanlığını kazandırmak hedeflerimiz arasındadır. Uygun fiyat ve kaliteli ürün seçeneklerimiz ile zihinsel ve bedensel gücün artmasını sağlıyoruz.Vizyonumuz

Sağlıklı yaşam için spor türlerini amacına uygun, hedefe odaklı, kaliteli, eğlence temelli ve spor deneyimi ile vermeye çalışıyoruz. Spor sektöründe öncü hizmetler verebilmek için uzman kadromuz ile çalışıyoruz. Sporun her alanında, kaliteli ürünler ile her türlü desteği vermek ve hizmetlerimizi daha ileriye taşımak, sahip olduğumuz deneyimlerle kendimizi geliştirmek, güvenli hizmetlerimiz ile akla ilk gelen kuruluşlar arasında yer almak vizyonumuzun bir parçasıdır.

Hizmetlerimizdeki tüm yenilikleri, milli ve manevi değerlerden taviz vermeden güncel gelişmelere uyumlu olarak müşterilerimize sunuyoruz. Tüm destek hizmetlerimizde, amaca odaklı olarak, kaliteli ve huzurlu bir ortam sağlayarak, sektörün öncüsü olmak, önemli bir konuma yerleşmek hizmet anlayışımızı oluşturuyor.ONE BODY ONE LIFE

ÜCRETSİZ DENEME SEANSIMIZA KATILMAK İÇİN


SAĞLIK İÇİN SPOR

Sağlık İçin Spor

"Sağlık için spor" sloganıyla yola çıktığımız Life Style Sağlıklı yaşam merkezimizde fizyoterapist ve branşında uzman hocalar eşliğinde kişiye özel egzersiz programlarıyla yaşam kalitenizi üst seviyeye taşımayı hedeflemekteyiz.

Pilates & Klinik Pilates

Sağlıklı kişiler için formda kalmak ve esnekliğinizi artırmaya yönelik oluşturacağımız mat pilates seanslarımıza katılabilir, fizyoterapist eşliğinde yapacağınız sağlıklı bir omurga ve ağrılarınıza yönelik egzersizlerinde dahil edileceği klinik pilates seanlarımızı tercih edebilirsiniz.

Functional Fitness

Denge, güç ve kondisyon odaklı, devamlılık sağlayan, birkaç eklemi aynı anda çalıştırdığımız hareketlerden oluşan fonksiyonel antrenman insanın sahip olduğu; hız, güç, denge, koordinasyon, kuvvette devamlılık, dayanıklılık, esneklik, çeviklik ve isabetlilik gibi 10 temel özelliğin hepsini esas alarak, bizi her alanda geliştirmeye, hayat standartlarımızı ve atletik performansımızı artırmaya yardımcı oluyor.

Özel Ders

Özel ders, dersin birebir olduğu, öğrencinin yaşının, seviyesinin, eğitim durumunun, derse karşı ilgisinin hatta meslek ve cinsiyetinin bile göz önünde bulundurulduğu bir durumdur.

Vücut Geliştirme

Vücudun direncini ve esnekliğini artırır. Vücuttaki tüm kasların derinlemesine çalışmasını sağlar. Vücudun patlama gücünü artırır. Kan dolaşımını düzenler, oksijenlenmeyi artırır.

Zayıflama & Sıkılaşma

Eklem bağlarını kuvvetlendirir. Bölgesel ağrıları azaltır. Selülit oluşumunu engeller, selüliti azaltır. Kemik yoğunluğunu ve kolojen üretimini artırır. Serotine ve neurotrophine hormonlarını artırır. Zihinsel ve bedensel stresi azaltır.