• Bilgi Hattı: 0545 722 22 40
  • Gsm: 0535 619 74 00
  • info@lifestyleadana.com

HAKKIMIZDA

Life Style Adana - One Body One Life

Life Style Adana

"Sağlık İçin Spor" sloganıyla yola çıktığımız Life Style spor merkezimizde branşında uzman hocalar eşliğinde kişiye özel egzersiz programlarıyla yaşam kalitenizi üst seviyeye taşımayı hedeflemekteyiz.

Alanında uzmanların kontrolünde ihtiyacınıza yönelik egzersiz programları, manuel terapi teknikleri ve bunları destekleyici teknikler ile ağrısız ve kaliteli bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Çeşitli antreman programlarıyla güvenilir bir şekilde fit ve sağlıklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.


BAHANEYİ BIRAK, HAREKETE GEÇ!

ÜCRETSİZ DENEME SEANSIMIZA KATILMAK İÇİN


SAĞLIK İÇİN SPOR

Sağlık İçin Spor

"Sağlık için spor" sloganıyla yola çıktığımız Life Style Sağlıklı yaşam merkezimizde fizyoterapist ve branşında uzman hocalar eşliğinde kişiye özel egzersiz programlarıyla yaşam kalitenizi üst seviyeye taşımayı hedeflemekteyiz.

Pilates & Klinik Pilates

Sağlıklı kişiler için formda kalmak ve esnekliğinizi artırmaya yönelik oluşturacağımız mat pilates seanslarımıza katılabilir, fizyoterapist eşliğinde yapacağınız sağlıklı bir omurga ve ağrılarınıza yönelik egzersizlerinde dahil edileceği klinik pilates seanlarımızı tercih edebilirsiniz.

Functional Fitness

Denge, güç ve kondisyon odaklı, devamlılık sağlayan, birkaç eklemi aynı anda çalıştırdığımız hareketlerden oluşan fonksiyonel antrenman insanın sahip olduğu; hız, güç, denge, koordinasyon, kuvvette devamlılık, dayanıklılık, esneklik, çeviklik ve isabetlilik gibi 10 temel özelliğin hepsini esas alarak, bizi her alanda geliştirmeye, hayat standartlarımızı ve atletik performansımızı artırmaya yardımcı oluyor.

Özel Ders

Özel ders, dersin birebir olduğu, öğrencinin yaşının, seviyesinin, eğitim durumunun, derse karşı ilgisinin hatta meslek ve cinsiyetinin bile göz önünde bulundurulduğu bir durumdur.

Vücut Geliştirme

Vücudun direncini ve esnekliğini artırır. Vücuttaki tüm kasların derinlemesine çalışmasını sağlar. Vücudun patlama gücünü artırır. Kan dolaşımını düzenler, oksijenlenmeyi artırır.

Zayıflama & Sıkılaşma

Eklem bağlarını kuvvetlendirir. Bölgesel ağrıları azaltır. Selülit oluşumunu engeller, selüliti azaltır. Kemik yoğunluğunu ve kolojen üretimini artırır. Serotine ve neurotrophine hormonlarını artırır. Zihinsel ve bedensel stresi azaltır.